Kaptan

od 1 734,00 € s DPH

Výška od (cm): 104
Výška do (cm): 176
Šírka od (cm): 50
Hĺbka od (cm): 4
Výkon od (W): 600
Výkon do (W): 1165
Výrobca: Aeon
Ohrev: Kombinovaný, Vodný
Materiál: Nerezová oceľ
Inteligentný nový vzhľad klasického rebríkového radiátora s triumfom v jednoduchosti, ktorý poskytuje vysoký komfort v každom priestore.

Chcem viac informácií o tomto tovare

Ponuka na mieru

Tento držiak na uteráky je praktickým štýlovým riešením. Je to radiátor, ale nie ako ho poznáme. Táto jednoduchá, ale majestátna sada plochých vodorovných tyčí predstavuje vysokú triedu kvality a bezkonkurenčný výkon.

Nástenné radiátory sú skvelou voľbou pre akýkoľvek interiér, najmä ak vyzerajú ako vertikálny dizajnový radiátor Aeon Kaptan.

Je odolný a funkčný, vyrobený z najkvalitnejšej nerezovej ocele s 20-ročnou zárukoubrúsenej matnej alebo leštenej povrchovej úprave, s možnosťou výberu troch veľkostí v šírke 50 cm. Či už uvažujete o použití tohto radiátora v menšom alebo väčšom priestore, tu ho nájdete v správnej veľkosti. Kaptan radiátor uspokojí všetky vaše požiadavky.

K dispozícii je v centrálnej alebo zmiešanej verzii. K radiátoru je možnosť si objednať súpravu ventilov, kryciu súpravu ventilov a k zmiešanému radiátoru aj výhrevnú tyč a regulátor podľa vlastného výberu.

Žiadosť o informácie o tomto tovare