Diamond

od 3 854,40 € s DPH

Výška od (cm): 104
Výška do (cm): 156
Šírka od (cm): 90
Šírka do (cm): 156
Hĺbka (cm): 11
Výkon od (W): 568
Výkon do (W): 2000
Výrobca: Foursteel
Ohrev: Elektrický, Vodný
Materiál: Nerezová oceľ

Chcem viac informácií o tomto tovare

Ponuka na mieru

Štýlový dizajnový radiátor Diamond Black je tým pravým pre každého fajnšmekra moderného bytového dizajnu. Svojou diamantovou štruktúrou oživuje priestor vášho domova netradičným, no inovatívnym spôsobom, aký si zaručene zamilujete.

Sila dizajnového radiátora Diamond, kopírujúceho svojím pravidelným tvarom usporiadanie diamantu, však nespočíva len v jeho estetickej príťažlivosti, ale takisto v jeho kapacite vykurovacej účinnosti.

Diamond je pôžitkom pre každého fanúšika geometrie, a v modernom domove je geometria na prvom mieste. Zvyšok závisí už len na preferencii zákazníka. Prevedenie v nerezovej oceli, čiernej texturovanej alebo bielej oceli dopĺňa celá rada možných farebných prevedení, umožňujúcich zakaždým nový dojem. Klasická textúrovaná čierna vyniká skvelo na bielej stene, prevedenie v bielej farbe sa zasa hodí na farebné steny, ale Diamond si môžete zaobstarať aj v RAL farbe. Je dostupný vo vodnej aj elektrickej verzii. Elektrický element II je súčasťou radiátora, k radiátoru na vodu je potrebné si dokúpiť skryté ventily.

Dizajnový radiátor Diamond je produktom značky Foursteel.

Žiadosť o informácie o tomto tovare