Cyklon H

od 824,40 € s DPH

Výška od (cm): 41
Výška do (cm): 58
Šírka od (cm): 100
Šírka do (cm): 160
Hĺbka od (cm): 12,8
Hĺbka do (cm): 13,6
Výkon od (W): 408
Výkon do (W): 821
Výrobca: Terma
Ohrev: Vodný
Materiál: Oceľ

Chcem viac informácií o tomto tovare

Ponuka na mieru

Radiátor Cyklon H ponúka inovatívne a jedinečné riešenie vykurovania s ultra-moderným dizajnom a elegantnou estetikou. Vizualizuje špirálovitý pohyb vetra. Cyklónový radiátor navrhnutý štúdiom M4M je víťazom súťaže Terma Design 2010. Jeho minimalistická forma pripomína mechanizmus tvorby cyklónu. Dokonale sa hodí pre moderné interiéry. Cyklon, ktorý sa skladá zo série profilov v tvare plutiev, bude neprehliadnuteľný.

Dostupný je vo vertikálnych i horizontálnych verziách. Jedinečné stočené profily horizontálnej verzie Cyklon H umožňujú pohodlné sušenie odevov.

K radiátoru je možnosť si objednať ventily, kryciu súpravu ventilov aj vešiačiky. Odporúčaná je integrovaná termostatická súprava s ponornou trubicou s termostatickou hlavicou SLIM, adaptéry AL-PEX Ø16×2 a meď Ø15 alebo súprava UNICO.

Pokiaľ bude radiátor do 1m od vodného zdroja (umývadlo, sprcha, toaleta), nepočíta sa priame tečenie vody na povrch, môžete si zvoliť epoxidový podklad, ktorý zvyšuje odolnosť proti korózií. Cena služby je 47,– € s DPH, bez ohľadu na typ a veľkosť radiátora.

Žiadosť o informácie o tomto tovare