Case Slim

od 669,60 € s DPH

Výška od (cm): 58,5
Výška do (cm): 181
Šírka od (cm): 42
Šírka do (cm): 130
Hĺbka od (cm): 7,8
Hĺbka do (cm): 8,6
Výkon od (W): 400
Výkon do (W): 800
Výrobca: Terma
Ohrev: Elektrický, Kombinovaný, Vodný
Materiál: Oceľ

Chcem viac informácií o tomto tovare

Ponuka na mieru

Case Slim dizajnový radiátor, ktorý rozumie Vašim potrebám. Plochý panel radiátora prilieha veľmi tesne k stene. K dispozícii je vo viacerých farbách a špeciálnych povrchových úpravách vrátane vlastnej grafiky či zrkadla. Plná paleta RAL farieb je k dispozícii pre sklenený predný panel. Ak chcete skutočne originálny kus, využite možnosť potlače na čelnej sklenenej tabuli a zvoľte radiátor Terma Case Slim s potlačou. Môžete si vybrať z ponuky predvolených vzorov alebo je možné použiť i vlastnú originálnu grafiku.

Dizajn radiátora Case Slim sa opiera o hladkú čelnú dosku a veľkú vykurovaciu plochu. Čelná doska môže byť z lakovanej ocele, zrkadla, s povrchovou úpravou skla vo farbách RAL, prípadne s potlačou podľa Vášho návrhu. Pri voľbe skleneného povrchu je potrebné pri objednávke do poznámky uviesť farbu RAL v akej má byť sklo.

Radiátor Case Slim možno dodať v centrálnom, elektrickom, alebo kombinovanom prevedení. Vykurovacie teleso je štandardne vybavené stredovým pripojením, ku ktorému sa odporúča dokúpiť integrovaný termostatický rohový ventil, termostatickú hlavicu SLIM, adaptéry AL-PEX Ø16×2 a meď Ø15 a integrovanú kryciu súpravu. Prvý držiak k radiátoru je za 1,– €, každý ďalší podľa aktuálneho cenníka.

Pokiaľ bude radiátor do 1m od vodného zdroja (umývadlo, sprcha, toaleta), nepočíta sa priame tečenie vody na povrch, môžete si zvoliť epoxidový podklad, ktorý zvyšuje odolnosť proti korózií. Cena služby je 47,– € s DPH, bez ohľadu na typ a veľkosť radiátora.

Žiadosť o informácie o tomto tovare