Cane

od 820,80 € s DPH

Výška od (cm): 130
Výška do (cm): 190
Šírka (cm): 39
Hĺbka od (cm): 8
Hĺbka do (cm): 9
Výkon od (W): 569
Výkon do (W): 800
Výrobca: Terma
Ohrev: Elektrický, Kombinovaný, Vodný
Materiál: Oceľ

Chcem viac informácií o tomto tovare

Ponuka na mieru

Cane radiátor od Termy je výrazný vďaka použitiu dvoch priemerov rúrok. Vytvára tak dojem neusporiadanosti. Vďaka svojmu tvaru dobre poslúži ako sušiak uterákov v kúpeľni, ale aj ako dekoratívny prvok v obytnej miestnosti.

Dizajnový radiátor Cane je inšpirovaný prírodou. Vzrušujúca forma založená na nepravidelnom radení okrúhlych profilov s rôznym priemerom. Tento model znázorňuje obraz trstiny rastúcej na brehoch riek a jazier.

Funkčný a esteticky príťažlivý radiátor Cane môže byť cenným prvkom obytných miestností, hál aj kúpeľní.

Radiátor Cane možno dodať ako vodný, elektrický, alebo kombinovaný. Samozrejmosťou je široká ponuka farieb v cene radiátora. K radiátoru je možnosť si objednať elektrickú výhrevnú tyč, súpravu ventilov, kryciu súpravu ventilov aj vešiačiky. Odporúčaný na stredové pripojenie je integrovaný termostatický ventil s hlavicou SLIM a adaptérmi AL-PEX Ø16×2 a meď Ø15.

Pokiaľ bude radiátor do 1m od vodného zdroja (umývadlo, sprcha, toaleta), nepočíta sa priame tečenie vody na povrch, môžete si zvoliť epoxidový podklad, ktorý zvyšuje odolnosť proti korózií. Cena služby je 47,– € s DPH, bez ohľadu na typ a veľkosť radiátora.

Žiadosť o informácie o tomto tovare